(0532) 231 78 33 info@nkc.com.tr

YÖNETİCİYE ÖZEL BAKIM

Sağlığınız bozulmadan evinizde, ofisinizde, istediğiniz her yerde takip edelim

YÖNETİCİYE ÖZEL BAKIM PROGRAMI İLE GÜNLÜK İŞ AKIŞINIZI AKSATMADAN SAĞLIĞINIZI KONTROL ALTINDA TUTABİLİR ve YÖNETEBİLİRSİNİZ. BÖYLECE SAĞLIĞINIZ BOZULMADAN ERKEN TANI ve TEŞHİS İLE YAKIN GELECEKTE KARŞILAŞABİLECEĞİNİZ OLASI HASTALIKLAR İÇİN ÖNLEM ALMIŞ OLURSUNUZ

YÖNETİCİYE SAĞLIK

 

Herhangi bir kuruluşta yöneticisiniz. Günlük iş yoğunluğunuzdan dolayı stres altındasınız ve sağlığınızın kontrolüne vakit ayıramıyorsunuz.

Yöneticiye Özel Bakım Programı ile günlük iş akışınızı aksatmadan sağlığınızı kontrol altında tutabilir ve yönetebilirsiniz. Böylece sağlığınız bozulmadan erken tanı ve teşhis ile yakın gelecekte karşılaşabileceğiniz olası hastalıklar için önlem almış olursunuz.

Yöneticiye Özel Bakım Programı kapsamında; bir yıl içerisinde, evde/işyerinde “iki kez check-up”, “dört kez doktor ziyareti”, “dört kez uzman hemşire ziyareti” ve “dört kez uzman hemşire telefon takibi” hizmetleri verilir. Diyet, egzersiz, yaşam tarzı değişiklikleri gibi uygulamalarla hastalık riskleri azaltılır. Gerektiğinde tıbbi danışmanlık hizmeti ve koruyucu sağlık uygulamalarına yönelik özel eğitimler verilir.

YÖNETİCİYE ÖZEL BAKIM KAPSAMINA GİREN HİZMETLERİMİZ

Check-up Programı

Yılda iki kez, evinizde ya da iş yerinizde uzman sağlık personelimiz tarafından check-up ve kontrolleriniz yapılır. Check-up programı biyokimya tetkiklerini (AST, ALT, ALP, Açlık Kan Şekeri, Üre, Ürik Asit, Kreatinin, Total Kolesterol, HDL, LDL Kolesterol, Trigliserid), hematolojik tetkikleri (Hemogram, Sedimantasyon, Kan Grubu), Tam İdrar Tahlili, EKG ve Akciğer Röntgen çekimini kapsar.

Yöneticiye Özel Bakım Hizmetleri

 

Doktor Ziyaret Programı

İlk check-up dan sonra başlayan ve yılda dört kez tekrarlanan doktor ziyaretlerinde mevcut dosyanız üzerinden sağlık durumunuz değerlendirilir. Genel sağlık durumunuz ile ilgili bilgilendirme yapılarak tavsiyelerde bulunulur. Bilgileriniz güncellenerek dosyanıza kaydedilir.

Yöneticiye Özel Bakım Hizmetleri

 

Hemşire Ziyaret Programı

Yılda dört kez uzman hemşire ziyaretleri ile genel sağlığınız takibe alınır. Uzman hemşire ziyaretleri sırasında, koruyucu sağlık tarama anketi ile sağlık durumunuzun tespiti yapılır. Sağlık bilgileriniz her seferinde güncellenir.

Yöneticiye Özel Bakım Hizmetleri

 

Telefon Sağlık Takip Programı

Yine uzman hemşireler tarafından size yılda dört kez telefonla ulaşılır. Genel sağlık durumunuz ve şikayetleriniz konusunda bilgi alınır ve sağlık durumunuz dosyanıza işlenir.

Yöneticiye Özel Bakım Hizmetleri

 

Doktora Danışma Hattı

Sağlığınızla ilgili olarak ihtiyaç duyduğunuz her konuda günün 24 saati doktorlarımızla görüşebilirsiniz. Tıbbi sorunlarınızın tespiti halinde, arzu ederseniz doğru uzmanlık dalına yönlendirilirsiniz.

Yöneticiye Özel Bakım Hizmetleri

 

Anlaşmalı Özel Sağlık Kurumları

Yönetici özel bakım programı sahipleri, anlaşmalı özel sağlık kurumlarında, farklı hizmet seçeneklerinde, belirli indirimlerden yararlanabilirler.

Yöneticiye Özel Bakım Hizmetleri

 

Ambulans Hizmeti

Acil durumlarda, sağlık kurumlarına giderken, sağlık sorunları nedeniyle standart araçlarla gidilmesinde sakınca bulunan durumlarda Sağlık Bakanlığı ruhsatlı Hasta Nakil Ambulanslarımızla istediğiniz yere gidiş-gelişleriniz tarafımızdan sağlanır.