(0532) 231 78 33 info@nkc.com.tr

Op. Dr. Namık Kemal COŞKUN

Genel Cerrahi Uzmanı
  • 1950 yılında Malatya’da doğdu.
  • 1975 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirerek Tıp Doktoru ünvanını aldı.
  • 1977 – 1986 yılları arasında Almanya’da Genel Cerrahi,Travmatoloji ve Gastrointestinal Sistem Cerrahisi İhtisaslarını tamamladı.
  • Genel Kurmay Başkanlığı Gülhane Askeri Tıp Fakültesi’nde Genel Cerrahi Uzmanlığı denkliğini aldı.
  • Çeşitli Kamu ve Özel Hastanelerde Genel Cerrahi Uzmanlığı ve Başhekimlik görevlerinde bulundu.
  • T.C.Sağlık Bakanlığı Personel Genel Müdür Yardımcılığında bulunarak Genel Müdürlüğü vekaleten yürüttü.
  • Ankara Çankaya Belediyesi Encümen Üyeliği ve Sağlık Müdürlüğü görevlerinde bulundu.
  • COŞKUN OSGB kurucu ortağı sıfatı ile Şirket Müdürlüğü ve CEO görevini yürüttü.

2012 yılında kurduğu COŞKUN OSGB Ltd.Şti. nin tüm alt yapısını tamamlayarak İSO 9001-14001 OHSAS 18001 Alman DGA 9001, Jas-Anz 14001 kalite belgelerini aldı.

Hizmet verdiği kurumlarda “önce insan sağlığı ve güvenliği” prensibini kendine düstur edindiğinden; hizmet kalitesini artırmak amacı ile ekibindeki tüm hekimleri “İşyeri Hekimliği sertifikasına sahip Uzman Hekimler” ile takviye etmiştir. Hizmet sunumunda “önce maddi kazanç değil, insan sağlığı ve yasal mevzuatlar” ilkesi ile hareket etmektedir.

Misyon

Mevzuatlar çerçevesinde, hümanist duygularla, Evde Sağlık ve Bakım hizmetlerine ihtiyacı olan bireylerin sağlığının devamlılığını sağlamak için muayene, tetkik, tedavi, tıbbi bakım ve rehabilitasyonlarının evinde ve aile ortamında sağlanması, bu kişilere ve aile bireylerine sosyal psikolojik destek hizmetlerinin bir bütün olarak birlikte verilmesi; tüm bu işlemleri yaparken etik değerlere bağlı, hasta ve yakınlarının memnuniyetlerini ve mahremiyetlerini önemseyen, eğitimleri sürekli olarak güncellenen etkin tanı ve tedavi yöntemleri ile insana değer veren güler yüzlü çalışanlarımız ile kaliteli bir hizmet sunmaktır.

Vizyon

Güvenilir ve kaliteli sağlık hizmetini tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden toplumun çoğunluğuna ulaştıran, hasta ve yakınlarının memnuniyetini sağlayan, toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımıyla Evde Sağlık ve Bakım hizmetlerinin yürütülmesi hedeflenmektedir.

İletişim: nkc@nkc.com.tr