(0532) 231 78 33 info@nkc.com.tr

Coşkun Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Özel Sağlık Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri 2012 yılında Op. Dr. Namık Kemal Coşkun tarafından kurulan; konusunda deneyimli ve bilgili, çoğu sağlık bürokrasisinden gelen uzman kadrosu ile tüm sağlık kuruluşlarının her türlü sorununa çözüm üretmek amacı ile kurulmuş bir limited şirkettir.

Misyonumuz; hizmet vermekte olduğumuz sağlık sektöründeki kuruluşların güncel uluslararası standartlarla uyumlu ve teknolojiyi etkin kullanan şekilde kurumsallaşmalarına katkı sağlamak ve bu amaçla ihtiyaçlarına hızlı çözümler üreterek kaliteli ve sağlıklı hizmetler sunmalarını sağlamaktır.

Vizyonumuz; sağlık danışmanlığı, sağlık turizmi ve işletmeciliğinde sahip olduğumuz bilgi birikimi, tecrübe ve altyapımızı en etkin şekilde kullanarak, ülkemizde bulunan sağlık kuruluşlarını uluslararası arenada bilinen, güvenilen ve yaptığı yenilikler takip edilen konumlara getirmektir.

İşyerlerine, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) hizmetlerini sunmak üzere kurulan, gerekli donanım ve personele (İşyeri Hekimliği sertifikalı Uzman Hekimlerle) sahip olan ve Bakanlıkça yetkilendirilen COŞKUN Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB), Yalova ili ve çevresinde bulunan tüm tehlike (A,B,C) gruplarına ait iş yerlerine Danışmanlık, Rehberlik ve İSG Hizmeti vermeye başlamıştır.

COŞKUN OSGB; Rehberlik, Eğitim, Danışmanlık ve İSG hizmetleri vereceği işyerlerine; Kaliteli, Çevreci, sıfır kaza prensiplerine göre çalıştığından:

  • Kalite yönetim sistemi İSO:9001 (Sıfır Hata),
  • Çevre Yönetim Sistemi 14001 (Sıfır Atık),
  • OHSAS 18001 İş sağlığı ve Güvenliği yönetim sistemi (Sıfır Kaza),

Coşkun OSGB Kalite Belgeleri

belgeleri yapılan denetimlerin ardından 24.04.2013 tarihinde alınmıştır. İşverenlerin amaçları ve vizyonu doğrultusunda COŞKUN OSGB, sahip olduğu Kalite Yönetim Sistemleri ve nitelikli personel ile işyerinize katma değer oluşturmayı amaç edinmiştir.

İşyerinizde;

  • İSG kültürünün oluşması, İş sağlığı ve güvenliği koşullarının iyileştirilmesi ve bunun sürekliliğinin sağlanması, çalışanın sağlık ve güvenlik yönünden işe uygunluğunun kontrolü için,
  • Kanun gereği belirtilen cezai müeyyidelerle karşılaşmamanız için

 

İSG konusunda yapılması gereken çalışmalar hakkında sizleri bilgilendirmek ve Kanun gereği yapılması gereken çalışmaları planlamak üzere COŞKUN OSGB ile iletişime geçmenizi beklerim.

Saygılarımla.

Op.Dr. Namık Kemal COŞKUN
Genel Cerrahi Uzmanı
Şirket Müdürü