(0532) 231 78 33 info@nkc.com.tr

Evinizde yalnız değilsiniz, bizimle sağlıklı ve güvendesiniz.

HASTALANINCA AKLINIZA İLK NE GELİR? HASTANEYE veya DOKTORA GİTMEK…
PEKİ BİR DE TAM TERSİNİ, ONLARIN EVİNİZE veya İŞ YERİNİZE GELDİĞİNİ DÜŞÜNÜN.

Evdeki sıcak yatağında tedavilerine devam etmek isteyen hastalar, hastalıklarının seyrini ofisinden ayrılmadan takip ettirmek isteyen yöneticiler, personelinin sağlık takibini yaptırmak isteyen işverenler ve doğum sonrası destek almak isteyen çiçeği burnunda anne ve bebekler hep en zor anlarında sağlık hizmetlerinin uzman deneyimli ve güler yüzlü sağlık personelini yanlarında bulurlar.

  • Şirketimiz 2012 yılında Op. Dr. Namık Kemal COŞKUN ve Op. Dr. Filiz CİĞERİM COŞKUN tarafından kurulmuştur.
  • 2013 yılında İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmeti sunmak amacı ile “COŞKUN OSGB”, Bakanlıkça ruhsatlandırılmış ve halen büyük yoğunluğu İstanbul-İzmir otoyol inşaatı olmak üzere hizmetini sürdürmektedir.
  • 2016 yılında “İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ” ve “AMBULANSLA HASTA NAKİL” Birimi ruhsatlandırılarak hizmete başlamıştır.
  • 2017 Mayıs ayı itibariyle “ÖZEL COŞKUN EVDE BAKIM MERKEZİ” ruhsatlandırılarak hizmete başlamıştır.

Sağlık Sigortaları ve Hastaneler Evde Bakımı Destekliyor!

Sigorta şirketleri ve hastanelerle yaptığımız işbirliği, verdiğimiz hizmetin devamlılığını ve sağlığın evde de takip edilmesini sağlar. Bu işbirliği ile hastalar zamanında taburcu edilir. Ayrıca ortak hazırlanan stratejiler ile sizlere farklı hizmetler de sunulur.

ANLAŞMALI HASTANELER

Anlaşmalı olduğumuz hastaneler ile ilgili bilgiler yakın zamanda buradan paylaşılacaktır. Bu süreçte (0312) 287 14 15 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilirsiniz.

ANLAŞMALI SİGORTA ŞİRKETLERİ

Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ile ilgili bilgiler yakın zamanda buradan paylaşılacaktır. Bu süreçte (0312) 287 14 15 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilirsiniz.

İŞBİRLİĞİ HASTANELERİ

İşbirliği içerisinde olduğumuz hastaneler ile ilgili bilgiler yakın zamanda buradan paylaşılacaktır. Bu süreçte (0312) 287 14 15 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilirsiniz.